• Ale się działo… DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI w naszej szkole

   • 27.03.2017 11:50
   • 21.03.2017r. obchodziliśmy Dzień Samorządności potocznie nazywany „Dniem Wagarowicza”. Tego dnia cała szkoła świętowała przyjście od dawna wyczekiwanej WIOSNY. Najmłodsi uczniowie wybrali się z kolorowymi transparentami i samodzielnie przygotowanymi kwiatkami na spacer, w poszukiwaniu oznak wiosny. Klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz gimnazjum zebrały się w hali sportowej, gdzie odbył się pełen talentów i zabawy Mini Playback Show. Do konkursu stanęło 12 klas, spośród których jury w składzie: Pan Dyrektor Zenon Iwanowski, Pani Jolanta Konarska, Pan Marek Ferens oraz nasz gość specjalny Pani Alinka Tarasiuk, wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych. Jury miało nie lada problem, gdyż poziom występów był bardzo wysoki.

     

    Podstawówka

    Gimnazjum

    I miejsce

    VIb

    IIIB

    II miejsce

    Va

    IA

    III miejsce

    Vb

    IIIC

    Zwycięzcy otrzymali dyplomy i kupony na 4 duże pizze, natomiast pozostali zostali obdarowani słodkimi nagrodami.
    Po występach naszych utalentowanych uczniów odbył się mecz siatkówki Nauczyciele kontra Uczniowie. Mimo zaciętej walki naszych wspaniałych nauczycieli, uczniowie okazali się lepsi. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 w setach.
    Cała impreza została zorganizowana przez Samorządy Uczniowskie, które zgodnie z tradycją tego dnia przejęły władzę w szkole.                              
    Dziękujemy za świetną zabawę i zapraszamy za rok…       

    SU

   • Wróć do listy artykułów