• Nasza uczennica finalistką Diecezjalnego Konkursu Biblijnego!

• 02.03.2020 22:21
      • Na terenie naszej szkoły 4 lutego 2020 roku odbył się pierwszy etap IV Diecezjalnego Konkursu Biblijnego ,,Spotkana z Jezusem w Ewangelii św. Jana”. Przystąpiło do niego 18 uczniów z klas VII (do tej grupy skierowany jest konkurs.). Na wyróżnienie zasłużyli: Marta Kuczyńska, Szymon Leonienko, Karolina Wieczorek oraz Magdalena Dąbrowska. Największą ilość punktów zdobyła Marta Kuczyńska, która pojechała na etap rejonowy do Białej Podlaskiej. Eliminacje drugiego etapu odbyły się 27 lutego w bialskim LSCDN. Nasza Marta jest w grupie 4 uczniów, którzy jadą 11 marca na finał do Siedlec. Życzymy jej powodzenia!