• Pomagamy dzieciom w Kenii!

• 07.03.2020 19:17
      • W dniach od 7 do 14 lutego 2020 roku w szkole została zorganizowana zbiórka rzeczy dla dzieci najbardziej potrzebujących w Kenii. Dary zostały zebrane przez uczniów naszej szkoły i przekazane dla Pani Karoliny, która mieszka w Warszawie i odbyła lot do Kenii. Pani Karolina jest stewardessa  i to ona ogłosiła na Facebooku, że organizuje wraz z koleżankami zbiórkę. Pojechała do wioski, w której w pierwszej kolejności odwiedziła dom dziecka oraz szkołę, gdzie przekazała od nas prezenty. Były to głównie środki czystości, takie jak mydła, pasty i szczoteczki do zębów, szampony i płyny do kąpieli. Oprócz tego zostały przekazane kredki, długopisy, flamastry, zeszyty, kolorowanki, bloki, notesy, zabawki. Jeszcze raz dziekuję tym, którzy wzięli udział w naszej zbiórce. Mam również nadzieję, że wywołaliśmy uśmiech na wielu twarzach Kenijskich dzieci.

Anna Puczka