• Praca plastyczna "Wiosna" wykonana przez przedszkolaki

01.04.2020 19:51

Przedszkolaki z wykonały prace plastyczne o tematyce wiosennej. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Zachęcamy do czytania

30.03.2020 13:50

Jak możecie Państwo w ciekawy sposób rozwijać ze swoimi dziećmi sprawność grafomotoryczną? Czasami wystarczy tylko odrobina wolnego miejsca, dywan albo stolik i zawartość lodówki. A doskonała zabawa gwarantowana:) Zachęcamy do skorzystania z podpowiedzi zamieszczonych w poniższych tekstach:)
      Sprawnosc-grafomotoryczna.docx
      zwiekszanie_sprawnosci_dloni-1.pdf

• Zajęcia logopedyczne w domu

26.03.2020 18:41

Drodzy Rodzice, w obecnej sytuacji zachęcam do odwiedzenia zakładki "Kącik logopedy" (w szczególności rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia). W artykule Ćwiczymy w domu - cz.1 znajdziecie Państwo istotne wskazówki i ciekawe materiały do pracy w domu. W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu (informacja na stronie głównej szkoły). Życzę zdrowia i wytrwałości w tym niełatwym dla wszystkich okresie.
      D. W.

• Ćwiczenia grafomotoryczne dla przedszkolaków

20.03.2020 21:04

21 marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna – pora roku, na którą wszyscy z utęsknieniem czekamy. Niestety nie możemy jej powitać tak, jak sobie zaplanowaliśmy czyli kolorowo i na wesoło.

Zachęcamy naszych kochanych Przedszkolaków, aby namalowały, narysowały a może wykleiły rysunki przedstawiające wiosnę, zaś rodziców prosimy o sfotografowanie prac i przesłanie na adres mailowy naszej szkoły: zsp1_terespol@wp.pl.

Wszystkie zdjęcia prac opublikujemy, aby chociaż na chwilę rozweselić ten trudny dla nas wszystkich czasJ

Zamieszczamy także kilka kolorowanek oraz kart grafomotorycznych – może się  przydadzą, kiedy zacznie wkradać się nuda.

Gorące pozdrowienia od Pań z przedszkola

Poniżej znajdują się ćwiczenia grafomotoryczne.

6-latek_grafomotoryka_cz1_(1).pdf
      6-latek_grafomotoryka_cz1.pdf
      6-latek_grafomotoryka_cz2.pdf
      6-latek_Zabawy_Matematyczne.pdf

• Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego w Terespolu
    • Praca plastyczna - Wiosna wykonana przez przedszkolaki
    • Propozycja zajęć świetlicowych
    • Wiosna w II
    • Zabawy paluszkowe - propozycje zabaw dla rodziców
    • Informacja o zawieszeniu zajęć
    • Co rodzic powinien wiedzieć?!
    • Pokaz iluzji w przedszkolu
    • NIEZŁOMNI
    • Mistrzostwa szkoły w szachach
    • Pomagamy dzieciom w Kenii !
    •          X Grand Prix Terespola