Kinowa przygoda Pszczółek i Jagódek

29.03.2023 19:09
      W środę 29 marca trzylatki z grup Pszczółek i Jagódek wybrały się na swoją pierwszą wycieczkę. Maluchy odwiedziły kino Merkury, gdzie znakomicie bawiły się oglądając bajkę o Wróżce Zębuszce. Nasze przedszkolaki były niezwykle grzeczne i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy małej wróżki Violetty, która znalazła przyjaźń w ludzkim świecie i jednocześnie ocaliła przyrodę, którą próbowano zniszczyć.
      Pszczółki i Jagódki bardzo entuzjastycznie reagowały na wszystkie przygody małej wróżki, jednocześnie zachowując się w kinie jak prawdziwi i bardzo kulturalni widzowie.
      Wiele entuzjazmu wśród maluchów wzbudziła także wizyta w Mc Donaldzie, gdzie dzieci z apetytem zjadły przygotowane dla nich zestawy.
      Przedszkolakom bardzo podobała się sama podróż autobusem, którym większość maluszków po raz pierwszy jechała.
      Trzylatki zachwycone, choć nieco zmęczone  wróciły do przedszkola, planując już kolejną wycieczkę.
      Wyjazd maluchów zorganizowały wychowawczynie Kamila Korneluk, Joanna Patrejko oraz Marzena Butrym, którym w opiece nad dziećmi pomagały mamy oraz panie Grażyna Loda i Magda Wasilewska.

Wiosennie u Pszczółek

22.03.2023 18:53

Warsztaty plastyczne Pszczółek

12.03.2023 07:49
      W czwartek 9 marca grupa Pszczółek wzięła udział w wyjątkowych warsztatach plastycznych przygotowanych przez uczniów klasy III pod kierunkiem wychowawczyni Elizy Lańskiej.
      Na ponad godzinę sala przedszkolna zamieniła się w pracownię plastyczną, a maluchy pod okiem starszych kolegów przygotowywały papier kreatywny z bibuły. Warsztaty bardzo podobały się zarówno przedszkolakom, jak i trzecioklasistom, którzy po zakończonej pracy przenieśli się na dywan, gdzie znakomicie się wszyscy bawili.
      Mimo różnicy wieku dzieci doskonale ze sobą współpracowały i już umówiły się na kolejne warsztaty plastyczne.

Pszczółki świętują Dzień Kobiet

08.03.2023 20:22
      Grupa Pszczółek bardzo radośnie świętowała Dzień Kobiet za sprawą szczególnych gości. Maluchy zaprosiły do wspólnych obchodów tego wyjątkowego święta swoje mamy. Pojawiły się także babcie oraz tatuś, którzy z ogromnym zainteresowaniem oglądały pierwszy publiczny występ swoich pociech. Pszczółki recytowały wierszyki oraz śpiewały i tańczyły wywołując uśmiechy oraz podziw na twarzach swoich najbliższych. Maluszki spisały się znakomicie, co podkreśliła pani wice dyrektor Edyta Krzemińska, która zaszczyciła grupę swoją obecnością.
      Maluszki obdarowały mamy kwiatkami wykonanymi wspólnie z wychowawczynią. Same otrzymały urocze drobiazgi od rodziców.
      Po zakończonym przedstawieniu odbył się słodki poczęstunek oraz mini sesja zdjęciowa. Nie zabrakło także świetnej wspólnej zabawy.
      Był to bardzo wesoły i kolorowy dzień także za sprawą wiosennych już dekoracji sali, które tylko podkreślały tą niesamowitą atmosferę spotkania z okazji Dnia Kobiet.
      Uroczystość przygotowała Kamila Korneluk we współpracy z Marzeną Butrym.