• Jasełka w gr.4-latków

07.01.2018 14:37

W dniu 04.01.2018r. dzieci z grupy 4-latków wystawiły dla swoich rodziców i bliskich jasełka. Na początku pani Dyrektor powitała wszystkich i złożyła w nowym roku moc gorących życzeń. Dzieci w predstawieniu opowiedziały historię narodzin Jezusa. Były wiersze, piosenki i kolędy, które jeszcze raz wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Spotkanie przepełnione było radością dzieci oraz wzruszeniem rodziców dumnych ze swoich pociech.

• Warsztaty z rodzicami w gr. 4-latków

07.01.2018 14:15

Dnia 18.12.2017r. odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i rodziców z gr.4-latków. W tym czasie nasza sala zamieniła się w pracownię plastyczną, a dzieci i rodzice w prawdziwych artystów dekorując swoje styropianowe choinki. Powstały bardzo piękne i niepowtarzalne choinki. Wspólne tworzenie dostarczyło niezapomnianych wrażeń oraz pozwoliło nam wszystkim przeżywać radosny nastrój oczekiwania na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

• Andrzejkowe wróżby

02.12.2017 20:09

W piątek nasze przedszkolaki przeniosły się w świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły dowiedzieć się co dostaną od świętego Mikołaja i kim będą jak dorosną. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się czas na słodki poczęstunek. Ten dzień był okazją do integracji grupy 4 i 5-latków.

Renata Bednarzak

• Święto Dzieci w grupie 4-latków

06.06.2017 23:49

Dzień Dziecka obchodzony jest w naszym przedszkolu zawsze bardzo uroczyście. W tym roku nie mogło być inaczej. Aktywna zabawa, dużo śmiechu, radość i niespodzianki - tak można w kilku słowach opisać emocje, jakie towarzyszyły Przedszkolakom podczas pobytu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Woskrzenicach Małych. Wybrały się tam dzieci z grup 3 i 4-latków. Zjazd na linie, przejażdżka na koniu, trampolina i kiełbaski z grilla to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na naszych podopiecznych. Po obiedzie zmęczone, ale szczęśliwe wróciły bezpiecznie do Terespola i tu okazało się, że to nie koniec miłych niespodzianek. Pani Ula Korycińska złożyła swoim 4-latkom ciepłe życzenia i wręczyła prezenty z okazji ich święta.

• Walczyk dla rodziców

30.05.2017 21:49

Czterolatki 26.05.2017r. świętowały dzień rodziny. Była miła i wesoła uroczystość w naszej grupie. Byliśmy uśmiechnięci, rozbawieni, i taki też charakter miały nasze występy. Licznie przybyli rodzice integrowali się we wspólnym tańcu i konkursie.

Urszula Korycińska