• Słodycze dla seniora

• 03.01.2019 12:04
      • Jak ważna jest pomoc potrzebującym i serce okazane słabszym oraz samotnym, nie trzeba nikogo przekonywać. Z tego założenia wyszedł Samorząd Uczniowski naszej szkoły i przed świętami Bożego Narodzenia zorganizował zbiórkę słodyczy dla osób starszych i samotnych z Terespola oraz sąsiednich miejscowości. Nasi uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele jak zwykle nie zawiedli i w zaledwie dwa tygodnie dostarczyli bardzo dużo słodyczy, od czekolad począwszy przez batoniki, ciastka czy ptasie mleczka. Także podczas Wieczoru Kolęd prowadzona była zbiórka pieniędzy, za które także zakupiono słodycze.
        Tuż przed świętami słodkie prezenty trafiły do seniorów m.in. w Kostomłotach, czy Kodniu, wywołując dużą radość i uśmiech na ich twarzach.
        Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się w akcję i osłodzili życie seniorów.