Sukces naszej szkoły w konkursie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

W dniu 27 września w hotelu Delfin odbyła się Regionalna Konferencja Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. W konferencji tej udział wzięli Marszałek Województwa Lubelskiego p. Dariusz Stefaniuk, przedstawiciele Ministerstwa Cyfryzacji, przedstawiciele Lubelskiego Kuratorium Oświaty oraz dyrektorzy i nauczyciele z lubelskich placówek. Na spotkaniu wręczono nagrody wyróżnionym szkołom w konkursie OSE. I to nasza szkoła znalazła się wśród tych wyróżnionych. „Trofeum” jest mobilna pracownia komputerowa, którą otrzymamy do końca bieżącego roku szkolnego. Nagrodę odebrali dyrektor Zenon Iwanowski oraz wicedyrektor Waldemar Czerko. Aby otrzymać w/w laur trzeba jedynie uzyskać wysokie oceny za wykonanie zadań konkursowych. Z tego miejsca dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesu naszej szkoły.

Zenon Iwanowski

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi