• Finał Rejonu w piłce nożnej chłopców

07.06.2022 16:23

3.06.2022r w Białej Podlaskiej został rozegrany Finał Rejonu w piłce nożnej chłopców w kategorii - Igrzyska Dzieci.

Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi, w finale pokonali szkołę z Łukowa 5:2 zapewniając sobie udział w Finale Wojewódzkim.

• Finał Województwa Lubelskiego z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

07.06.2022 16:20

31.05.2022r w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Finał Województwa Lubelskiego z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, w kategorii U10 i U12 chłopców.
      Drużyna U12 przegrała w ćwierćfinale z późniejszym zwycięzcą tej kategorii Lublinem.
      Drużyna U10 spisała się bardzo dobrze zajmując wysokie III m.

• AWANSOWALI DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

18.05.2022 11:39

13 maja na obiektach bialskiego AWF odbył się Finał Powiatu i Rejonu w Czwórboju LA. Zawody stały na wysokim poziomie, a nasza jedynka miała w nich swoich reprezentantów.  Chłopcy startowali bardzo dobrze, bili rekordy życiowe w każdych konkurencjach ( 60m, piłeczka palantowa, skok w dal, bieg na 1000m) i okazali się bezkonkurencyjni zostawiając za plecami parczewską jedynkę aż o 136 punktów. Wygrali zarówno finał powiatu i finał rejonu uzyskując awans do finału wojewódzkiego w Biłgoraju. Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Lewczuk Szymon zdobywca 258 pkt.

SKŁAD REPREZENTACJI SZKOŁY:

KOZŁOWSKI MICHAŁ,  LEWCZUK SZYMON,  SZCZYGIEŁ DANIEL,  SZELĄG JAKUB,  GUZIUK JAKUB, MACHNOWSKI JAKUB.

SP Łomazy – SP nr 1 Terespol – 1:2
      Mistrzem Powiatu została Szkoła Podstawowa nr 1 w Terespolu: Gołębiowski Krzysztof, Guziuk Jakub, Jakimiak Wojciech, Kolejko Filip, Kozłowski Michał, Lewczuk Szymon, Łukasik Franciszek, Machnowski Jakub, Oniszczuk Arkadiusz, Steć Eryk, Szczygieł Daniel – opiekun Andrzej Korbal.

• ELIMINACJE MIĘDZYGMINNE W CZWÓRBOJU LA

10.05.2022 15:42

W Piszczacu, na nowo oddanym obiekcie sportowym odbyły się zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Wystąpiła tam reprezentacja naszej „jedynki”. Chłopcy po zaciętej rywalizacji wygrali z gospodarzami obiektu i uzyskali awans do zawodów powiatowych. Dziewczęta nieznacznie uległy uczennicom z Piszczaca, kończąc zawody na II miejsce. Indywidualnie najlepsze wyniki wśród naszych zawodników uzyskali SZYMON LEWCZUK 204 pkt.  i LENA MACHNOWSKA 209 pkt.