ROK SZKOLNY ROZPOCZĘLI NA BIEGOWO

Kilka imprez biegowych odbyło się już na początku roku szkolnego. W biegach przełajowych i ulicznych z powodzeniem startowali uczniowie naszej jedynki. W Biegach Ulicznych w Terespolu zdobyli 6 medali w tym trzy złote. Aniela Chiluk i Mikołaj Supeł w grupie uczniów klas I-II oraz Cezary Zaorski wśród ósmoklasistów. Jowita Filipczak, Szymon Lewczuk i Kacper Wawryszewicz ukończyli rywalizację w swoich kategoriach wiekowych na najniższym stopniu podium. Ponadto miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli: Nikola Zasiuk (10), Lena Machnowska(7), Nikola Szymańska(10), Arek Oniszczuk (4), Michał Kozłowski (5), Maciej Parzyszek (9), Adam Ciapka (8), Julia Witkowicz (7), Mikołaj Lesik (6), Oliwia Tymon (10), Damian Uss (5), Kamil Chiluk (10).

Jeszcze lepiej zaprezentowali się podczas Biegów Przełajowych w Pratulinie. Na podium zawodów stawali aż dziewięć razy- Mikołaj Supeł, Michał   Kozłowski i Cezary Zaorski miejsca pierwsze, Aniela Chiluk, Lena Machnowska i Szymon Lewczuk miejsca drugie oraz Arek Oniszczuk, Julia Jakuszko i Jowita Filipczak miejsca trzecie. W czołowej dziesiątce na metę wbiegli – Maciej Parzyszek, Julia Witkowicz, Katarzyna Iwaniuk, Jakub Zasiuk, Mikołaj Lesik, Kacper Wawryszewicz, Oliwia Pietrzak, Kamil Chiluk, Jakub Kurylonek, Dawid Zasiuk i Damian Uss.

Kolejnym sprawdzianem dla naszych reprezentantów były mocno obsadzone przełaje w Sworach. Tam zdobyliśmy trzy medale – srebrny Cezary Zaorski oraz brązowe Szymon Lewczuk i Jowita Filipczak. W czołowej szóstce linię mety przecięli – Aniela Chiluk, Mikołaj Supeł, Lena Machnowska, Arek Oniszczuk, Julia Witkowicz, Julia Jakuszko, Jakub Zasiuk, i Kamil Chiluk.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi