Babciu, Dziadziu co Wam dam…..

Do bardzo przyjemnego spotkania doszło w grupie 5-latków w czwartek (25.01.2018r.). Liczne grono Babć i Dziadków stawiło się na przygotowanej przez p. Anię Szamuk uroczystości. Dzieci już od rana były bardzo przejęte i z niecierpliwością zerkały w stronę drzwi, wypatrując zaproszonych Gości. Nawet porządkowanie kącików z zabawkami odbywało się bez marudzenia – w końcu sprzątały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Dekoracja przygotowana, białe koszule włożone, role pospiesznie przećwiczone i już można było nasłuchiwać odgłosów, zwiastujących schodzenie się Gości. Frekwencja na szczęście dopisała. Dzieci pięknie wyrecytowały i wyśpiewały swoją miłość do Jubilatów, sprawiając im tym samym wiele radości. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wręczyły miłe upominki i zaprosiły swoich bliskich na słodki poczęstunek. Nie był to oczywiście koniec atrakcji. Babcie i Dziadkowie również mieli okazję wykazać się podczas zorganizowanych gier i zabaw. Serdecznie dziękujemy za aktywny udział w uroczystości!

D. Wójcik, A. Szamuk