• Dzień Pluszowego Misia u maluchów

27.11.2023 11:09

W dniu 24.11.2023 roku w naszym przedszkolu odbył się Dzień Pluszowego Misia, w którym uczestniczyły wszystkie dzieci  z grupy: Pszczółek, Jagódek, Krasnali oraz Jeżyków. Tego dnia odwiedził przedszkolaków niezwykły gość, jakim był Pluszowy Miś. Dzieci były bardzo ciekawe  swojego gościa. Podczas tego niezwykłego dnia przedszkolaki poznały Historie Pluszowego Misia, były różne zabawy z misiem, takie jak:  taniec z misiem,  zabawy językowe, odgadnij misia. Dzieci poznały i spróbowały przysmaku misia jakim był miód.  Po wielu wspólnych zabawach dzieci przeniosły się w świat bajek i wspólnie obejrzeli bajkę o " Misiu Uszatku".

• Dzień Postaci z Bajek u starszaków

13.11.2023 22:32

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to wyjątkowe święto, którego głównymi bohaterami są nasi ulubieńcy z dzieciństwa. W naszym przedszkolu  ten niezwykły dzień obchodzony był w poniedziałek 6 listopada. Do wspólnej zabawy włączyła się całe przedszkole.  Nie zabrakło również Batmana, Królewny Śnieżki, Biedronki, którzy sprawowali pieczę nad całym wydarzeniem. Na uczestników zabawy czekało wiele atrakcji, tj.: konkursy, Quizy, muzyczne zabawa „Jaka to melodia” czy zabawa pomocnik Kopciuszka. Na zakończenie bajkowej uroczystości zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego pt.: " Moja ulubiona postać z bajki" organizowanego przez p. Marzenę Butrym. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. A dzieci, które uczestniczyły w zabawach, otrzymały słodki poczęstunek oraz dyplom. Gratulujemy.

M. Butrym

• Maluchy świętują Dzień Niepodległości

12.11.2023 21:11

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze Święto Narodowe – Święto Niepodległości. Dzieci w naszym przedszkolu tańcem, słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz okazały miłość do Ojczyzny. Wychowaczynie wszystkich grup omówily wspólnie z dziećmi polskie symbole narodowe. Cała społeczność przedszkolna łącząc się on-line o 11.11 odśpiewała Hymn Narodowy.

K. Nowacka
      M. Butrym
      I. Huk - Szczepańska
      K. Karmasz

• Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada

12.11.2023 19:22

10 listopada 2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji dzieci z grupy “Sówek” i “Skowronków” przygotowały program artystyczny. Mali artyści wystąpili w pięknych strojach, dziewczynki były ubrane w stroje w barwach biało – czerwonych, natomiast chłopcy stali się małymi żołnierzami.

• Spotkanie z przedstawicielem PSG Terespol - Biedronki i Stokrotki

12.11.2023 12:03

W czwartek 09.11.23 r. gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowego gościa. Odwiedził nas mł. chor. Marek Kulik przedstawiciel Placówki Straży Granicznej w Terespolu.