• Wybory rozstrzygnięte…

01.10.2023 21:37
      Hej!
      Wybory rozstrzygnięte…

Wita Was nowa Rada Samorządu Uczniowskiego w składzie:
      • Zuzanna Andrzejuk
      • Zofia Czapska
      • Emilia Lesik
      • Maciej Parzyszek

Działamy pod opieką: Pani Anny Skolimowskiej i Pani Anny Kudelskiej.
       Głowy mamy pełne pomysłów… Zaczynamy!

• SPRZĄTANIE ŚWIATA

27.09.2023 18:34

W sobotnie przedpołudnie 12.09.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w "SPRZĄTANIU ŚWIATA".

Koordynatorem akcji był p. Krzysztof Badalski. Młodzież odpowiedziała na apel. O godz. 12:00 rozpoczęto sprzątanie "wstydliwego zakątka" naszego miasta: od "Medyka" do dworca PKP.
      W kilka chwil worki na śmieci napełniły się plastikiem, szkłem i innymi "skarbami".
      Finał akcji miał miejsce w "Prochowni". Organizatorzy przygotowali ognisko i upominki dla wszystkich uczestników.

Elżbieta Kuczyńska

• Próbna ewakuacja

20.09.2023 15:22

Dnia 13 września 2023 r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja.

Uczniowie wraz z nauczycielami oraz pozostałym personelem szkoły stawili się na miejscu zbiórki.Po przeprowadzonej kontroli budynku przez Straż Pożarną, informacja o stanie ewakuacji przekazana została dyrektorowi szkoły, który odwołał alarm.

• Składka na ubezpieczenie NNW dla dzieci szkolnych i przedszkolnych

18.09.2023 16:04

Składka na ubezpieczenie NNW dla dzieci szkolnych i przedszkolnych wynosi 40 złotych. Prosimy o wpłatę do wychowawców klas do dnia 25.09.2023r.
      Ubezpieczenie jest dobrowolne.
      Ogólne warunki ubezpieczenia są do wglądu w sekretariacie szkoły.