• Logopedyczny projekt Rymolandia

• 27.04.2022 23:10
      • Współpraca naszej szkoły z eTwinningiem to cały wachlarz korzyści i poszerzanie horyzontów. Logopedyczny projekt "Rymolandia" dobiega końca, więc i podsumowań czas zacząć, a jest tego naprawdę dużo.... :-). Do najważniejszych działań zaliczyć można: szkolenia (stacjonarne i online), zajęcia otwarte z dziećmi z innych szkół, wspólne tworzenie interaktywnej książeczki, wymiana doświadczeń między logopedami, nawiązanie współpracy na przyszłe projekty, poznawanie i tworzenie nowych narzędzi do pracy i jeszcze wiele, wiele innych. Dziś podsumowanie działań w naszej szkole, a już wkrótce wisienka na torcie, czyli książeczka interaktywna, nad którą pracowało wspólnie kilkanaście szkół z całej Polski.
        D. Wójcik