• Zima w wierszu i piosence

   03.03.2024 14:07

   29 lutego w naszym przedszkolu odbył się konkurs muzyczno- recytatorski pt.,,Zima w wierszu i w piosence”. W konkursie wzięły udział Jeżyki, Krasnale, Jagódki i Pszczółki. Mali artyści zaprezentowali wiersz oraz piosenki o Zimie, do których skocznie przygrywali na instrumentach muzycznych. Każda grupa przedszkolna za udział w konkursie otrzymała z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz słodką niespodziankę. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym Jeżykom, Krasnalom, Jagódkom oraz Pszczółkom za wspaniałe występy.  
   K.N.

  • Mikołajki u Krasnali

   08.12.2023 16:17

    

   6 grudnia już od samego rana Krasnale z niecierpliwością wyczekiwały Św. Mikołaja. Tuż po śniadaniu w naszej sali pojawił się długo oczekiwany gość oraz jego pomocnicy. Podczas spotkania Krasnale zaśpiewały gościom piosenki oraz wspólnie powiedziały wierszyk. Mikołaj zachwycony śpiewem Krasnali wyjmował ze swojego worka prezenty, które wręczał przedszkolakom. Wizyta Św. Mikołaja oraz jego pomocników wywołała wiele radości i uśmiechów na twarzach Krasnali. 

  • Higienistka z wizytą u Krasnali

   23.11.2023 20:42

    

   23 listopada gościliśmy w naszej grupie mamę Piotrusia, która jest higienistką stomatologiczną. Pani Ilona w ciekawy sposób przekazała Krasnalom istotne informacje na temat konieczności dbania przez dzieci o higienę jamy ustnej. Pokazała też jak prawidłowo należy myć zęby oraz zwróciła uwagę na odpowiednią dietę dzięki której ząbki będą zdrowe. Na zakończenie spotkania Krasnale otrzymały od pani higienistki dyplomy, stomatologiczne lusterka, kolorowanki oraz naklejki dzielnego pacjenta. 

  • Krasnalowy Dzień Chłopaka

   03.10.2023 09:50

   29 września w grupie Krasnali obchodziliśmy szczególne święto ,,Dzień Chłopaka” Z okazji tego święta wszyscy nasi chłopcy zostali obdarowani słodką niespodzianką oraz własnoręcznie przygotowanymi przez dziewczynki laurkami. Ponadto koleżanki odśpiewały chłopakom uroczyste 100 lat. 

  • Dzień Głośnego Czytania u Krasnali

   03.10.2023 09:41

   29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji w grupie Krasnali zorganizowana została akcja głośnego czytania. Wzięli w niej udział rodzice, którzy przeczytali obecnym w tym dniu przedszkolakom swoje ulubione bajki oraz wiersze.