• ŚWIĘTO NASZEJ PATRONKI

• 13.06.2023 20:48
      • Ważną uroczystością, wpisującą się w szkolny ceremoniał, jest organizowane 7 czerwca Święto Patrona Szkoły.

• W tym dniu przedstawiciele społeczności szkolnej oraz zaproszeni goście złożyli kwiaty przy pomniku Świętej Królowej Jadwigi. Następnie odśpiewany został hymn szkoły. Po części oficjalnej, wręczono nagrody w licznych konkursach przedmiotowych, w których młodzież uczestniczy w trakcie całego roku szkolnego.
        Tego dnia młodsi uczniowie bawili się na placu szkolnym. Poszczególne klasy miały za zadanie stworzyć kolorową kredą dzieło, związane z naszą patronką. Starsi uczniowie ten dzień spędzili na Orliku. Tam czekały na nich konkurencje sportowe oraz nagrody niespodzianki.
        Ten wyjątkowy dzień uczciliśmy na wesoło, nie zapominając o naszej Patronce, która jest dla nas wzorem i inspiracją. Jej niezłomna postawa jest także dla nas dzisiaj drogowskazem  w naszych codziennych edukacyjnych i życiowych zmaganiach.