• Wycieczka uczniów klasy V a do Warszawy.

• 05.11.2023 20:25
      • 5 października uczniowie klasy V a pod opieką Iwony Gryszko i Bogumiły Tymoszuk wybrali się pociągiem na wycieczkę do Warszawy.

• Po Warszawie podróżowaliśmy tramwajem. Najpierw tramwajem nr 7 przemieściliśmy się z Dworca Wschodniego do Ronda gen. Charles'a de Gaulle'a. Podczas przejazdu uczniowie mieli możliwość poznania Warszawy. Z przystanku udaliśmy się na spacer w okolice Sejmu, a następnie do teatru muzycznego Buffo, gdzie uczestniczyliśmy w przedstawieniu „Piotruś Pan”. Spektakl podobał się wszystkim uczniom, a najbardziej zaskoczył ich bliski, bezpośredni kontakt z aktorami. Bogatsi w nowe doznania udaliśmy się tramwajem do galerii Arkadia na posiłek. Tam możliwość zrobienia zakupów oraz pobyt na placu zabaw wypełniły nam resztę wycieczkowego czasu. Powrót z Dworca Gdańskiego do Terespola w przedziałach stworzył możliwość integracji uczniów. Trochę zmęczeni i bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu.