• Pszczółki wędrują do biblioteki miejskiej

• 11.05.2023 21:30

• Maluchy z grupy Pszczółek przez cały tydzień rozmawiały o książkach – dzieci dowiedziały się skąd się bierze papier, jak wyglądają etapy powstawania książek, porównywały ich budowę oraz wielkość.
         Z wielką ochotą wybrały się także do miejskiej biblioteki, ponieważ większość z nich jeszcze nie miała okazji bywać tam z rodzicami.
        Maluchy z ogromną uwagą oglądały dużą bibliotekę pełną książek, ale także z zainteresowaniem obejrzały wystawę malarską, która się tam obecnie odbywa. Dzieci zachwyciła oszklona makieta Terespola, której wielkość bardzo ich zaskoczyła. Pszczółki po bibliotece oprowadziła Pani Dyrektor Agata Saj, opowiadając o pracy w tym wyjątkowym miejscu i zapraszając serdecznie na kolejne wizyty.
        KK