• Przedszkolaki w teatrze

• 07.02.2023 12:43
      • Dnia 06.02.2023r. grypy 5 i 6 latków „Sówki” ,„ Skowronki", "Krasnale”,„Jeżyki" wybrały się na wycieczkę do Białej Podlaskiej na przedstawienie teartalne pt. „Szalone Bajeczki z Dziadunia Teczki”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz aktorzy. Nie mogły oderwać oczu od tego, co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało zaciekawienie wśród najmłodszych. Następnie dzieci pięcioletnie udały się na obiad do Magdonald. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczka była udana.
                                                                                                              M. BUTRYM