• SUKCESY W WIELOBOJACH LEKKOATLETYCZNYCH

• 17.06.2021 08:20
      •          W dniach 15 i 16 czerwca, uczniowie naszej szkoły brali udział w czwórboju oraz trójboju lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na obiektach AWF w Białej Podlaskiej, jednocześnie były to mistrzostwa powiatu jak i rejonu. Zawodnicy startowali w kilku konkurencjach, ich wyniki przeliczane były na punkty. Suma wyników indywidualnych stanowiła rezultat drużyny.
        Pierwszego dnia startowali chłopcy w czwórboju , bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 1000m. Nasza drużyna zajęła trzecie miejsce w rejonie i drugie w powiecie. Pierwsze miejsce zajęła SP nr5 z Białej Podlaskiej; drugie miejsce SP Swory; trzecie SP Terespol.
        Skład drużyny: Ciapka Adam, Kozłowski Michał, Lewczuk Szymon, Jurek Paweł, Stefaniuk Piotr, Oniszczuk Arek, Łazuga Bartosz.
        Drugiego dnia (16.06) startowali trójboiści z klas IV i młodszych. Konkurencje w których brali udział to bieg na 60m, rzut piłeczką palantową i skok w dal. Dziewczyny zajęły III miejsce w rejonie oraz I w powiecie.  Kolejność szkół w kat. dziewcząt: SP nr9 Biała Podlaska, SP nr5 Biała Podlaska SP Terespol. Chłopcy zajęli ogólnie IV miejsce oraz II w powiecie ulegając SP nr2 Łuków,  SP Swory i SP nr6 Biała Podlaska.
        SKŁADY DRUŻYN
        Dziewczęta: Korbal Alicja, Machnowska Lena, Chiluk Arseniuk Anielka, Benich Agnieszka, Zasiuk Nikola, Stefaniuk Amelia
        Chłopcy: Gołębiowski Krzysztof, Guziuk Jakub, Szeląg Jakub,  Pawluczuk Wiktor, Machnowski Jakub, Trzaskalski Szymon.
        We wszystkich kategoriach dwie najlepsze drużyny z rejonu uzyskały awans do finałów wojewódzkich.