• Redaktorzy na wycieczce

• 23.03.2019 16:43
      • Redakcja gazetki „Na Wariackich Papierach” doskonale bawiła się podczas wycieczki do Białej Podlaskiej, na którą wyruszyła w poniedziałek 18 marca. Uczniowie pierwsze kroki skierowali do kina Merkury, gdzie przez dwie godziny wzruszali się, a jednocześnie śmiali z przygód małego pieska, który zamieszkał w pałacu królewskim. Obejrzenie bajki „Corgi, psiak królowej” stało się pretekstem do odwiedzenia schroniska Azyl, dla którego corocznie uczniowie naszej szkoły organizują zbiórki darów. Młodzi redaktorzy w towarzystwie pracownika schroniska zwiedzili cały obiekt, przekonując się z całą pewnością, że trafiające tam zwierzęta są pod bardzo dobrą opieką. Dzieci z radością reagowały na kilkaset zwierząt, które na ich widok merdały ogonami i prosiły o odrobinę uwagi. Oczywiście najwięcej entuzjazmu wzbudziły szczeniaki, które uczniowie chcieli zabrać do domu. Pobyt w Białej Podlaskiej redakcja zakończyła w McDonaldzie.

Wycieczkę zorganizowała opiekunka redakcji Kamila Korneluk, której w opiece nad wesołą gromadką pomagała p. Ania Warakomska.

KK