• Nauczyciele

        • DYREKTOR
          mgr Zenon Iwanowski

           

          WICEDYREKTORZY
          mgr Waldemar Czerko
          mgr Edyta Krzemińska

           

          1. mgr Badalska Barbara - język polski   

          2. mgr Bloch Ewa - przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie   

          3. mgr Bronisz Małgorzata -  pedagog  

          4. mgr  Czerko Waldemar - fizyka

          5. mgr Czerko Wioletta - religia  

          6. mgr Daniluk Danuta - edukacja wczesnoszkolna 

          7. mgr Denis Dorota - matematyka  

          8. mgr Drobysz Edyta - plastyka, technika 

          9. mgr Gryszko Iwona - historia, wiedza o społeczeństwie 

          10. mgr Jakuszko Grzegorz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

          11. mgr Jaroszuk Zuzanna - edukacja wczesnoszkolna

          12. mgr Jezuit Tomasz - muzyka 

          13. mgr Kamińska Małgorzata - informatyka, technika

          14. mgr Klim Anna - biblioteka

          15. mgr Konarska Jolanta - język angielski

          16. mgr Korbal Andrzej - wychowanie fizyczne

          17. mgr Korneluk Kamila - oligofrenopedagogika, edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, doradztwo zawodowe

          18. mgr Krzemińska Edyta - edukacja wczesnoszkolna 

          19. mgr Kuczko Elżbieta - język rosyjski

          20. mgr Kuczyńska Elżbieta - język polski, historia

          21. mgr Kudelska Anna - matematyka

          22. mgr  Lańska Eliza - edukacja wczesnoszkolna 

          23. mgr  Machnowski Grzegorz - wychowanie fizyczne 

          24.  mgr Maciejewicz Małgorzata - wychowanie fizyczne

          25. mgr Misiejuk Barbara- edukacja wczesnoszkolna 

          26. ks. mgr Michaluk Łukasz - religia

          27.  mgr Moździerz Joanna - chemia

          28. mgr Polaczuk Katarzyna  - nauczyciel wspomagający

          29. mgr Polaczuk Katarzyna - język angielski

          30. mgr Poleszczuk Dorota - język polski

          31. mgr Popławska Alina - wychowanie fizyczne

          32. mgr Puczka Anna - język angielski

          33. mgr Roguska Anna -   edukacja wczesnoszkolna 

          34. mgr Rudzka Ewa - historia, geografia, przyroda

          35. mgr Skolimowska Anna - język polski

          36. mgr Szprychel Dorota- edukacja wczesnoszkolna, świetlica

          37. mgr Tańczuk Danieluk Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna 

          38. mgr Tomczuk Anna - religia

          39. mgr Tymoszuk Bogumiła - matematyka

          40. mgr Wegiera Barbara - język polski, świetlica

          41. mgr  Wolczyk Beata - edukacja wczesnoszkolna

          42. mgr Wójcik Dorota - logopeda

          43. mgr Zabłocka Barbara - religia

           

           

           

           

           DYREKTOR PRZEDSZKOLA

          mgr Edyta Krzemińska

           

          1   mgr Bednarzak Renata - wychowanie przedszkolne
          2   mgr Białowąs Ilona - wychowanie przedszkolne
          3   mgr Gregorowicz Marzenna - wychowanie przedszkolne
          4   mgr Korycińska Urszula - wychowanie przedszkolne
          5   mgr Litwiniuk Ewa - wychowanie przedszkolne
          6   mgr Malicka Anna - wychowanie przedszkolne
          7   mgr Nowacka Katarzyna - wychowanie przedszkolne
          8   mgr Oleczczuk Joanna - wychowanie przedszkolne
          9   mgr Patrejko Joanna - wychowanie przedszkolne
          10  mgr Sacharczuk Wiesława - wychowanie przedszkolne
          11  mgr Szamuk Anna - wychowanie przedszkolne
          12  mgr Szczepańska-Huk Ilona - wychowanie przedszkolne

          13 mgr Wójcik Dorota - logopeda