Aktualności
Wycieczka klasy IIIc
- 22.06.2026 16:49
Dnia 15 czerwca uczniowie klasy IIIc z inicjatywy rodziców wybrali się na wycieczkę do Białej Podlaskiej, na film „Drzewo magii”. Po przyjeździe pociągiem, do kina udaliśmy się spacerkiem. Padał przelotny deszcz, ale uczniowie byli przygotowani na trudne warunki pogodowe. Film wszystkim bardzo się podobał, opowiadał o rodzinie, która z dużego miasta przeniosła się na wieś, by hodować pomidory. Następnie przeszliśmy do pizzerii Roma, gdzie bardzo głodni zjedliśmy pyszną pizzę. By zdążyć na pociąg Intercity, przejechaliśmy taksówkami na dworzec PKP. Szczęśliwie wróciliśmy do domu.
Należą się wielkie podziękowania mamom, które podjęły się zorganizowania i opieki na wycieczce.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły