• Informacja dla rodziców klas pierwszych i drugich

• 04.09.2020 12:49
      • Drodzy Rodzice,
        Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 będzie kontynuowany Lubelski Program Wczesnego Wykrywania, Leczenia i Terapii Zaburzeń Komunikacyjnych u Dzieci Rozpoczynających Naukę Szkolną, który obejmie wszystkie dzieci z klas pierwszych, a w tym roku, również dzieci z klas drugich, które z powodu pandemii koronawirusa nie zostały poddane badaniom w roku szkolnym 2019/2020. Warunkiem niezbędnym jest dostarczenie wypełnionej zgody. Rodzice dzieci z klas drugich otrzymali stosowne dokumenty w zeszłym roku szkolnym, natomiast dzieciom z klas pierwszych przekażemy materiały, kiedy zostaną dostarczone do naszej szkoły. Prosimy o zapoznanie się z "Listem do rodziców", który zawiera szczegółowe informacje.
        W razie pytań, zachęcam do kontaktu,
        koordynator projektu-Dorota Wójcik

list_do_rodzicow_2021.pdf