• Bezpieczne wakacje

   • 24.06.2021 19:54
   • Dnia 17.06. 2021 roku młodsze klasy szkoły podstawowej i zerówki uczestniczyły w spotkaniu z policjantami – Komendantem Komisariatu Policji Krzysztofem Gdulą i funkcjonariuszami Eugeniuszem Badalskim oraz Arkadiuszem Kamińskim.

    Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom na jakie zagrożenia mogą być narażone podczas wakacji. Pan Badalski w niezwykle ciekawy sposób przy akompaniamencie gitary przedstawił niebezpieczeństwa i zagrożenia oraz to, w jaki sposób im zapobiegać. Na zadawane przez niego pytania dzieci odpowiadały bardzo chętnie, wykazując się rozległą wiedzą z zakresu ruchu drogowego oraz kontaktu z nieznajomymi. Spotkanie z funkcjonariuszami uczuliło uczniów na zagrożenia oraz dało wiele radości, tym bardziej, że na koniec goście rozdali uczniom zestawy gadżetów odblaskowych. Nauczyciele wyrażają nadzieję, że spotkanie zaowocuje tym, iż po wakacjach wszystkie dzieci spotkają się ze swoimi nauczycielami całe i zdrowe.

    Bezpiecznych wakacji!

    Zestawy gadżetów odblaskowych oraz publikacje  książkowe dla dzieci klas 1-3 zostały przekazane przez Panią dyrektor Euroregionu Bug Galinę Grabarczuk.

   • Wróć do listy artykułów