• 19.11.2023 19:56
      • Empatia i szacunek do zwierząt wpływa bezpośrednio  na rozwój  emocjonalny dziecka.

• Dlatego cieszymy się bardzo, że uczniowie  naszej szkoły  wzięli udział w akcji zbierania karmy podopiecznym  fundacji „Kocie Anioły”, która zajmuje się opieką i leczeniem bezdomnych kotków.
        Zima zbliża się wielkimi krokami, jest zimno. Pamiętajmy o zwierzętach, trudno im jest zdobyć pokarm, więc  wystawmy miseczkę z pożywieniem, postawmy budkę, żeby mogły się schować przed zimnem lub otwórzmy okienko w piwnicy. Okażmy swoje wielkie serduszko  i zadbajmy o zwierzątka.
        W imieniu Samorządu Uczniowskiego klas-III  dziękujemy serdecznie za pomoc  i prosimy o opiekę nad bezdomnym zwierzątkami.