• Dzień Dziecka na sportowo

   • 10.06.2024 17:34
   • W poniedziałek 3 czerwca, nasza szkoła tętniła życiem i radością. Promując zdrowy styl życia z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy wyjątkowe wydarzenie - Dzień Dziecka na sportowo!

   • Samorząd Uczniowski, we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego, przygotował dla uczniów niezapomnianą aktywną zabawę na świeżym powietrzu.

    Nasze sportowe świętowanie rozpoczęło się o godzinie 9:00, kiedy to na Orliku zebrały się klasy I-III wraz ze swoimi wychowawcami. Dzieci z entuzjazmem przystąpiły do różnych konkurencji, zdobywając pieczątki na specjalnych karnetach. Każda pieczątka była dowodem na zaliczenie kolejnego zadania i zbliżała uczestników do zdobycia upragnionych nagród. Radość, uśmiechy i zdrowa rywalizacja towarzyszyły dzieciom przez cały czas.

    O godzinie 11:00 uczniowie klas IV-VIII również z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w sportowych wyzwaniach. Pod opieką swoich wychowawców, wykazywali się umiejętnościami, determinacją i współpracą. Atmosfera była niesamowita – wszyscy świetnie się bawili, a jednocześnie promowali zdrowy styl życia.

    Zwieńczeniem dnia było wręczenie nagród wszystkim, którzy zebrali komplet pieczątek na swoich karnetach. Uśmiechy na twarzach dzieci i ich zadowolenie były dla nas najlepszym dowodem na to, że Dzień Dziecka na sportowo był strzałem w dziesiątkę!

    Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział, a nauczycielom wychowania fizycznego i Samorządowi Uczniowskiemu za świetną organizację i zaangażowanie. To był niezapomniany dzień, który z pewnością wpisze się na stałe w kalendarz naszych szkolnych wydarzeń.

    Samorząd Uczniowski

   • Wróć do listy artykułów