• 18.12.2023
        • Jasełka Bożonarodzeniowe w grupie Sówek

• Okres Bożego Narodzenia to czas szczególny, pełen radości, refleksji oraz nadziei. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, dzieci z grupy "Sówki" przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe swoim rodzicom. Przedszkolaki na moment przestały być zwykłymi dziećmi i zmieniły się w Świętą Rodzinę, anioły, pasterzy oraz królów. Mali artyści z dużym zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Piękny śpiew pastorałek, kolęd oraz treści jasełek wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój, skłoniły do refleksji.

• Po zakończonym spektaklu przy dźwiękach kolęd i świątecznych piosenek, odbyło się rodzinne dekorowanie pierniczków różnymi posypkami oraz lukrem. Wykonane pierniki będą wpsaniałym upminkiem z okazji zbliżających się świąt.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za przybycie!

M. Grygorowicz