• Sukces jedynki w konkursie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

• 15.05.2020 22:17
      • W ramach Projektu OSE czyli Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej Zespół Szkół Publicznych nr 1 otrzymał bezpłatny dostęp do szybkiego internetu światłowodowego wraz z osprzętem (router wi-fi, okablowanie). W ramach tego samego projektu, biorąc udział w konkursie organizowanym przez NASK, szkoła wygrała mobilną pracownię komputerową czyli 16 laptopów z oprogramowaniem wraz z szafą na ich ładowanie i przechowywanie.
        Uczniowie dzięki temu projektowi mają również możliwość złożyć wniosek o mLegitymację. mLegitymacja jest częścią aplikacji mObywatel i zawiera te same dane, które można znaleźć na tradycyjnej legitymacji.
        Do tego sukcesu przyczyniła się uczennica naszej szkoły Amelia Kral, która  wykonała pracę plastyczną na ogólnopolski konkurs "Smart szkoła" pod opieką p. Edyty Drobysz. W ramach konkursu Pani Małgorzata Kamińska zorganizowała event CodeWeek Polska.

W. Czerko