• Ogłoszenie. Kiermasz Bożonarodzeniowy

• 04.12.2020 12:48
      • Co Roku w grudniu Samorząd Uczniowski wspólnie z opiekunami organizował wieczór kolęd, z którego dochód przeznaczany był na działalność SU. W ostatnich latach przyłączała się do tego również szkolna świetlica, która wystawiała stoisko z ozdobami świątecznymi. Dochód ze stoiska przeznaczany był na artykuły plastyczne i artystyczne wykorzystywane podczas zajęć świetlicowych.

Aby tradycji stało się zadość, wychowawcy świetlicy, Dorota Szprychel i Katarzyna Polaczuk, już w październiku razem z dziećmi zaczęły pracę nad ozdobami. Niestety, pandemia Covid 19 w tym roku uniemożliwiła zarówno samorządowi jak i opiekunom świetlicy pozyskiwanie funduszy na działalność. Z tego właśnie powodu stoisko z ozdobami świątecznymi musiało przenieść się w wirtualny świat inernetu.

Liczymy, że będziecie Państwo zainteresowani asortymentem smiley.

Poniżej znajdują się zdjęcia wykonanych ozdób. Każde z nich zawiera krótki opis ozdoby, numer katalogowy oraz cenę. Osoby zainteresowane proszone są o telefoniczny kontakt z sekretariatem szkoły. Zakup i odbiór osobisty ze szkoły nastąpi po uzgodnieniu z pracownikiem sekretariatu.

W celu usprawnienia zakupu prosimy o wyliczone kwoty.

Zachęcamy do zakupu.