• Szkoła do hymnu 2021 r.

• 30.11.2021 15:17
      • 10 listopada 2021 r.  w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości - o godz. 11.11 nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w akcji "Szkoła do hymnu". Uczniowie klas 1 - 3 przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, odśpiewali hymn wspólnie z panem dyrektorem i wychowawczyniami podczas akademii. W tym samym czasie został odśpiewany również hymn przez pozostałych uczniów klas 4-8 przebywających w swoich salach z uwagi na trwający stan epidemii COVID-19. Znak do odśpiewania hymnu rozpoczął dźwięk dzwonka oraz przemowa wicedyrektora Waldemara Czerko poprzez szkolny radiowęzeł. Pan Czerko poprosił o przygotowanie się uczniów, a następnie jedna z nauczycielek zaintonowała „Mazurka Dąbrowskiego”. Śpiew uczniów niósł się po całej naszej szkole.