• PAMIĘTAMY O SENIORACH Z DPS W KOSTOŁMOTACH

• 09.01.2022 16:34
      • Boże Narodzenie to czas, który wszyscy chcemy spędzać w gronie najbliższych i w którym pamiętamy o innych, chcąc dzielić się z nimi radością wynikającą z narodzenia Pana Jezusa. Również uczniowie klas I-III, którzy przystąpili do konkursu na najładniejszą bombkę, oraz uczniowie klasy III b pod opieką pani Doroty Szprychel pamiętali o tych, którzy, być może nie spotkają rodziny lub będą zmuszeni spędzić święta poza rodzinnymi domami, a mianowicie w DPS w Kostomłotach.

Do DPS-u przed Bożym Narodzeniem zostały przez panią Szprychel zawiezione bombki wykonane samodzielnie przez uczniów klasy III b podczas zajęć plastycznych oraz bombki, które napłynęły w grudniu na konkurs artystyczny. Nauczycielka również  przekazała pracownikom i podopiecznym życzenia od całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Terespolu.

Fakt, że najmłodsi uczniowie pamiętali o podopiecznych DPS, wzbudziło radość pracowników ośrodka oraz samych seniorów. Liczą oni na podtrzymanie kontaktu oraz podjęcie współpracy po ustaniu pandemii Covid-19.