• WYPRAWA DO STOLICY

• 13.06.2023 10:29

• 29 maja, na koniec swojej kariery szkolnej, klasy ósme wybrały się na dwudniową wycieczkę do Warszawy.

• Początek nie był optymistyczny, ale udało nam się dotrzeć pociągiem do stolicy, gdzie rozpoczęła się nasza przygoda. Pierwszym punktem był TEPfactor -  wyjątkowe miejsce integracji. Tutaj młodzież, podzielona na grupy, musiała sprostać wyzwaniom, pokonując labirynt 25 pokoi, wykutych w skale. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzały siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność uczestników. Następnie udaliśmy się na Stare Miasto, gdzie czekała już na nas Pani Izabela, która w bardzo ciekawy sposób przybliżyła nam historię miasta. Wieczorem dotarliśmy do hotelu.
        Kolejny dzień zaczęliśmy od szaleństwa w parku trampolin - Hangarze 646. Później udaliśmy się do Pałacu Kultury i Nauki, by z 33 piętra móc podziwiać panoramę Warszawy. Ostatnim punktem naszej wyprawy były Złote Tarasy, gdzie mogliśmy coś przekąsić i udać się na mały „shopping”😊
        Organizatorem wycieczki była wychowawczyni klasy 8a – Anna Skolimowska, która wraz z opiekunami: Jolantą Konarską i Grzegorzem Machnowskim czuwała nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem ósmoklasistów.
        Wycieczkę uważamy za udaną i niestety - nie możemy już powiedzieć……do następnego razu

AS