• WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS II DO WARSZAWY

• 13.06.2023 18:50
      • W piątek 2 czerwca uczniowie klas drugich wyruszyli na wycieczkę do Warszawy.

• Jest  to jedno z najpiękniejszych miast europejskich, naznaczone trudną, ale niezwykle piękną i bogatą historią.  Od wielu lat przyciąga ono turystów z całej Polski i zza granicy. Pierwszym punktem naszej wycieczki był Teatr Guliwer gdzie obejrzeliśmy piękny spektakl pt. „Koziołek Matołek”. Następnie pojechaliśmy na Starówkę, gdzie zjedliśmy obiad w restauracji oraz  pospacerowaliśmy po Starym Mieście. Następnie udaliśmy się  do Wedla, gdzie odbyły się czekoladowe warsztaty. Później zwiedzaliśmy z przewodnikiem Zamek Królewski. Na zakończenie odwiedziliśmy Muzeum Iluzji. Po całodniowym zwiedzaniu udaliśmy się w drogę powrotną do Terespola. W czasie wycieczki panowała miła atmosfera, uczniowie byli bardzo dzielni.  Pomimo zmęczenia  dzieci były  zadowolone i  pełne wrażeń.

Anna Roguska
        Ewelina Królik