• DRUGIE MIEJSCE TERESPOLSKICH KOSZYKARZY

• 17.02.2020 11:37
      •
                     5 lutego w naszej hali rozegrane zostały  eliminacje międzygminne w koszykówce chłopców klas VII-VIII. W zawodach brały udział drużyny z Kodnia, Piszczaca oraz gospodarze, Tererspol. Najlepszą drużyną turnieju okazali się uczniowie SP Terespol pokonując Piszczac 28:14 oraz Kodeń 21:14. Zwycięstwo to  dało awans Do Finału Powiatu. Drugie miejsce zajęła drużyna z Kodnia pokonując 20:11 rówieśników z Piszczaca.

Finał Powiatu odbył się 13 lutego w Konstantynowie. Tam nasi uczniowie w meczu półfinałowym pokonali drużynę z Łomaz 28:6 a w finale ulegli gospodarzom 25:11, osiągając drugie miejsce powiecie bialskim.

Dokładne wyniki:

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Drelowie - Szkoła Podstawowa w Konstantynowie            8:35

Szkoła Podstawowa Nr 1w Terespolu    - Szkoła Podstawowa w Łomazach          28:6

mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Drelowie – Szkoła Podstawowa w Łomazach      35:9

mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie - Szkoła Podstawowa Nr 1w Terespolu    25:11

Reprezentacja SP Nr1 Terespol:

Jakimiak Michał, Zaorski Cezary, Kurylonek Jakub, Zasiuk Dawid, Chiluk Kamil, Zalech Kacper, Ignaciuk Paweł, Litwiniuk Krzysztof, Dekiert Michał, Pastuszuk Mateusz, Żuk Mateusz, Terpiłowski Patryk.