• OTRZĘSINY CZWARTAKÓW

   • 20.10.2019 21:17

   • WSZEM I WOBEC OZNAJMIAMY

    ŻE SIĘ DZISIAJ OTRZĄSAMY

    PRZYSIĘGĘ SZCZERĄ ZŁOŻYLIŚMY

    W SUPER UCZNIÓW SIĘ ZMIENILIŚMY…

    17 października na Dyskotece Otrzęsinowej połączonej z Dniem Chłopaka uczniowie klas IV zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów klas starszych. Ale to nie było takie proste…zostali oni poddani otrzęsinom…

    Na początku klasy czwarte musiały ustawić się od najniższego do najwyższego ucznia, w tej konkurencji liczył się czas. Następnie Czwartaki zmagali się z językowymi łamańcami. Kolejna konkurencja polegała na stworzeniu mumii z papieru toaletowego. Nie zabrakło też zmagań sportowych – klasy musiały pokonać na czas slalom z piłeczką pingpongową na paletce. Sprawdzono również wiedzę Czwartaków na temat nauczycieli uczących w naszej szkole. W ostatniej konkurencji Uczniowie zmierzyli się z balonami. Zadanie polegało na nadmuchaniu największego balona…była to wystrzałowa zabawasmiley.

    Uczniowie pomyślnie przeszli wszystkie próby, na koniec złożyli przysięgę, zrobili kwaśną minkę po cytrynce i zostali przyjęci w poczet uczniów naszej wspaniałej szkoły.

    Następnie  uczniowie zatańczyli Belgijkę, którą oficjalnie rozpoczęli dyskotekę. Wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło również niespodzianek dla naszych szkolnych Chłopaków.

    Imprezę uważamy za udaną i oczywiście zapraszamy na kolejnesmiley

    SU

   • Wróć do listy artykułów