DZIĘKUJEMY WAM ZA TO, ŻE JESTEŚCIE…

Dzień Kobiet w naszej szkole obchodzony był bardzo uroczyście.
Już od rana można było spotkać na korytarzu Przystojnych Przedstawicieli Samorządów Uczniowskich, obdarowujących wszystkie Panie i dziewczynki z naszej szkoły kolorowymi lizakami w kształcie wiosennych kwiatków.
Na 5 jednostce lekcyjnej klasa Vb wraz z wychowawczynią p. Anną Warakomską, w swoim humorystycznym przedstawieniu, ukazała całą prawdę o kobietach. Zaprezentowane scenki uświadomiły nam, że bez kobiet, mimo ich wielu wad, nie da się żyć. Ewa Kowalczyk w swojej piosence zapewniała, że to Babę zesłał Bóg (a przecież tak naprawdę coś innego mógł), natomiast Zuzia Mrozińska wyśpiewała, jak  to cudownie być kobietą. A że z dziewczynami nigdy nic nie jest wiadomo, przekonał nas o tym Alan Zielonka.
Na zakończenie Panowie nauczyciele zaśpiewali piosenkę „Ach te baby” przy akompaniamencie akordeonu, na którym zagrał Jakub Terpiłowski, DZIĘKUJĄC „piękniejszej części naszej szkoły” ZA TO, ŻE JEST.

AW

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Królowej Jadwigi