• SUKCESY W FINAŁACH POWIATU

   • 04.06.2018 11:41
   • W Białej Podlaskiej odbył się Finał Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.  Bardzo dobrze spisali się chłopcy z naszej podstawówki wygrywając zawody powiatowe z wynikiem 934pkt. Jednocześnie odbyły się zawody rejonowe w których zajęliśmy czwarte miejsce przegrywając podium o 1 punkt. Dziewczęta w finale powiatu zajęły trzecie miejsce.

    Skład reprezentacji szkoły -  Kamil Chiluk, Jakub Kurylonek, Cezary Zaorski, Marcel Kubicki, Patryk Kamiński i Piotr Jeromin oraz Kinga Huk, Oliwia Osipowicz, Marysia Michalczuk, Jowita Filipczak, Martyna Wawryszuk.

     

    W Międzyrzecu Podlaskim o zwycięstwo w finale powiatu rywalizowali piłkarze. Oprócz naszych uczniów w zawodach wzięły udział podstawówki z Międzyrzeca Podlaskiego nr 2, Janowa Podlaskiego i Sławatycz. W meczu półfinałowych graliśmy z gospodarzami. Mecz był bardzo zacięty i zakończył się zwycięstwem naszej jedynki 3-2. W finale imprezy zagraliśmy z Janowem Podlaskim i wygraliśmy 4-2.

    Skład reprezentacji – Miłosz Juchnikowski, Jakub i Dawid Zasiuk, Kacper Machnowski, Jakub Kurylonek, Marcel Kubicki, Maciej Raszplewicz i Mateusz Pastuszuk.

     

     

    W Janowie Podlaskim odbyły się coroczne biegi przełajowe. Zdobyliśmy w nich bardzo dużo medali, a miejsca na podium zajęli:

    Szymon Lewczuk 2, Michał Kozłowski 3 wśród uczniów klas I-II

    Jakub Zasiuk 2 w klasach III-IV

    Martyna Czarnołęcka 3, Kamil Chiluk 1, Kacper Machnowski 3 w klasach V

    Wojtek Oleszczuk 2, Łukasz Kowaluk 3 w klasach VII.

    Ponadto Kinga Huk 5, Jakub Kurylonek 8 w Klasach VI.

     

     

   • Wróć do listy artykułów