• Nauczyciele

        • DYREKTOR
          mgr Zenon Iwanowski

           

          WICEDYREKTORZY
          mgr Waldemar Czerko
          mgr Edyta Krzemińska

           

          1. mgr Badalska Barbara - język polski   

          2. mgr Bloch Ewa - przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie   

          3. mgr Bronisz Małgorzata -  pedagog  

          4. mgr  Czerko Waldemar - fizyka

          5. mgr Czerko Wioletta - religia  

          6. mgr Daniluk Danuta - edukacja wczesnoszkolna 

          7. mgr Denis Dorota - matematyka  

          8. mgr Drobysz Edyta - plastyka, technika 

          9. mgr Gryszko Iwona - historia, wiedza o społeczeństwie 

          10. mgr Jakuszko Grzegorz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

          11. mgr Jezuit Tomasz - muzyka 

          12. mgr Kamińska Małgorzata - informatyka, technika

          13. mgr Klim Anna - biblioteka

          14. mgr Konarska Jolanta - język angielski

          15. mgr Korbal Andrzej - wychowanie fizyczne

          16. mgr Korneluk Kamila -  doradztwo zawodowe

          17. mgr Królik Ewelina - edukacja wczesnoszkolna, świetlica
          18. mgr Krzemińska Edyta - edukacja wczesnoszkolna 

          19. mgr Kuczko Elżbieta - język rosyjski

          20. mgr Kuczyńska Elżbieta - język polski, historia

          21. mgr Kudelska Anna - matematyka

          22. mgr Kulicka Agnieszka - świetlica
          23. mgr  Lańska Eliza - edukacja wczesnoszkolna 
          24. ks. mgr Łoś Jarosław - religia
          25. mgr  Machnowski Grzegorz - wychowanie fizyczne 

          26. mgr Maciejewicz Małgorzata - oligofrenopedagogika

          27. mgr Misiejuk Barbara- edukacja wczesnoszkolna 

          28. mgr Moździerz Joanna - chemia

          29. ks. mgr Paszkiewicz Paweł - religia
          30. mgr Polaczuk Katarzyna  - nauczyciel wspomagający

          31. mgr Polaczuk Katarzyna - język angielski

          32. mgr Poleszczuk Dorota - język polski

          33. mgr Popławska Alina - wychowanie fizyczne

          34. mgr Puczka Anna - język angielski

          35. mgr Roguska Anna -   edukacja wczesnoszkolna 

          36. mgr Rudzka Ewa - historia, geografia, przyroda

          37. mgr Skolimowska Anna - język polski

          38. mgr Szprychel Dorota- edukacja wczesnoszkolna

          39. mgr Tańczuk Danieluk Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna 

          40. mgr Tomczuk Anna - religia

          41. mgr Tymoszuk Bogumiła - matematyka

          42. mgr Wegiera Barbara - język polski, świetlica

          43. mgr  Wolczyk Beata - edukacja wczesnoszkolna

          44. mgr Wójcik Dorota - logopeda

          45. mgr Zabłocka Barbara - religia

           

           

           

           

           DYREKTOR PRZEDSZKOLA

          mgr Edyta Krzemińska

           

          1.   mgr Antoniuk Anna - wychowanie przedszkolne
          2.   mgr Bednarzak Renata - wychowanie przedszkolne

          3.   mgr Białowąs Ilona - wychowanie przedszkolne

          4.   mgr Grygorowicz Marzenna - wychowanie przedszkolne

          5.   mgr Karmasz Katarzyna - wychowanie przedszkolne

          6.   mgr Korneluk Kamila - wychowanie przedszkolne 
          7.   mgr Korycińska Urszula - wychowanie przedszkolne

          8.   mgr Laskowska Agnieszka  - język angielski   

          9.   mgr Nowacka Katarzyna - wychowanie przedszkolne

          10.  mgr Oleczczuk Joanna - wychowanie przedszkolne

          11.  mgr Patrejko Joanna - wychowanie przedszkolne

          12.  mgr Sacharczuk Wiesława - wychowanie przedszkolne

          13.  mgr Szczepańska-Huk Ilona - wychowanie przedszkolne

          14. mgr  Tomczuk Anna -religia

          15.  mgr Wójcik Dorota - logopeda