• Pszczółki świętują Dzień Pizzy

• 09.02.2023 22:26
      • Maluchy z grupy Pszczółek włączyły się w przedszkolne obchody Dnia Pizzy. Podczas zajęć  obejrzały ilustracje i dowiedziały się, jak powstaje pizza oraz jakie akcesoria są niezbędne do jej wyrabiania. Bardzo podobały im się także zabawy związane z tematem dnia, np. wyszukiwanie na ilustracji konkretnych przedmiotów, które znaleźć można w pizzerii. Najwięcej radości sprawiły dzieciom oczywiście zabawy z ciastem, które pomagały wyrobić. Pszczółki stworzyły także własne papierowe pizze, które trafiły na tablicę z pracami przed salą.
        Podsumowaniem tego nietypowego święta było oczywiście smakowanie pizzy, którą specjalnie dla przedszkolaków przygotowała pizzeria Palermo. Pszczółki jednogłośnie stwierdziły, że pizza była pyszna, czego wyrazem były puste talerzyki maluchów.

Kamila Korneluk