• Warsztaty plastyczne Pszczółek

• 12.03.2023 07:49
      • W czwartek 9 marca grupa Pszczółek wzięła udział w wyjątkowych warsztatach plastycznych przygotowanych przez uczniów klasy III pod kierunkiem wychowawczyni Elizy Lańskiej.
        Na ponad godzinę sala przedszkolna zamieniła się w pracownię plastyczną, a maluchy pod okiem starszych kolegów przygotowywały papier kreatywny z bibuły. Warsztaty bardzo podobały się zarówno przedszkolakom, jak i trzecioklasistom, którzy po zakończonej pracy przenieśli się na dywan, gdzie znakomicie się wszyscy bawili.
        Mimo różnicy wieku dzieci doskonale ze sobą współpracowały i już umówiły się na kolejne warsztaty plastyczne.

KK