• Pasowanie na przedszkolaka

• 02.11.2021 16:26
      • 22 października w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe święto – Pasowania na Przedszkolaka.  Trzylatki oraz czterolatki przyszły w tym dniu odświętnie wystrojone, z niecierpliwością oczekując tego ważnego dla nich wydarzenia. Każda grupa przygotowała krótki występ artystyczny, który niezwykle podobał się  Panu dyrektorowi Zenonowi Iwanowskiemu oraz Pani wicedyrektor Edycie Krzemińskiej. Maluchy śpiewały, tańczyły i recytowały wierszyki wzbudzając w oglądających prawdziwy zachwyt.

Następnie Pan dyrektor pasował każdego malucha na przedszkolaka poprzez dotknięcie ołówkiem, zaś pani wicedyrektor wręczała pamiątkowe dyplomy oraz medale. Dzieciom bardzo spodobały się także ogromne kredki, z którymi chętnie się fotografowały.

Ten wyjątkowy dzień na pewno na długo zapadnie w pamięci naszych małych przedszkolaków.

KK