• Czterolatki w kinie

• 11.04.2022 19:46
      • Czterolatki z naszego przedszkola w piątek 8 kwietnia wyruszyły na wycieczkę do Białej Podlaskiej. Maluchy z zainteresowaniem obejrzały bajkę o Zajączku Maxie, który ratował Święta Wielkanocne. Czterolatki z entuzjazmem reagowały na przygody Zajączka i jego przyjaźń z Lisem, która zaowocowała szczęśliwym zakończeniem tej historii.

Po wizycie w kinie, maluchy zjadły obiad w McDonaldzie, gdzie zaskoczyły swoje panie wzorowym zachowaniem.

Roześmiana i bardzo zadowolona gromadka wróciła do przedszkola, oczywiście z nadzieją, że niedługo znowu będą mogły udać się na wycieczkę.

KK