• Czterolatki w kinie

• 07.10.2021 06:57
      • W środę 6 października nasze czterolatki wyruszyły w pierwszą przedszkolną wycieczkę – oczywiście wiele uciechy sprawiła im podróż autokarem. Celem wyjazdu maluchów było kino Merkury, gdzie dzieci obejrzały bajkę pt. „Wyrolowani”. Czterolatki niezwykle entuzjastycznie reagowały na przygody Ola i Oli, przedstawicieli zagrożonego gatunku Flumaków, którym po wielu próbach udaje się ocalić całą swoją rasę. Maluchy z uwagą i wyjątkowym, jak na czterolatki, skupieniu obejrzały całą bajkę z radością reagując na szczęśliwe zakończenie. Dla niektórych maluchów była to pierwsza wizyta w kinie, więc zachwytom nie było końca.  W nagrodę za świetne zachowanie dzieci udały się do McDonalda, gdzie czekały na nie ich ulubione przysmaki. Radosne i pełne energii wróciły do przedszkola, oczywiście z przekonaniem, że koniecznie niedługo muszą powtórzyć tą wyprawę.

Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie –panie Kamila, Marzenka oraz Ilonka.

KK