Aktualności
BASEN
- 25.06.2026 11:20
W tym roku szkolnym 2025/2026 zapisanych na basen było 64 uczniów. Wyjeżdżaliśmy 33 razy. Nauka pływania odbywała się w 5 grupach. Dziewięciu uczniów świetnie opanowało umiejętność pływania i zdobyło karty pływackie. Gratulujemy.
Na zakończenie chętni mieli możliwość wyjazdu do Suntago. Wyjazd był bardzo udany i wszyscy szczęśliwi, pełni wrażeń wrócili do domu. Za opiekę nad dziećmi dziękujemy czterem mamom.Organizatorki- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły