• Dzień wolny od zajęć lekcyjnych

30.10.2020 12:31

2 listopada 2020r. (poniedziałek)

dniem wolnym od zajęć edukacyjnych

• Miasto i Szkoła Podstawowa nr 1 podnoszą poziom bezpieczeństwa uczniów.

30.10.2020 09:21

Został już ukończony chodnik wzdłuż budynku ZSP nr 1 w kierunku MOK. Inwestycja Miasta Terespol ma podnieść poziom bezpieczeństwa dzieci idących do i ze szkoły, które dotychczas musiały chodzić dojazdem do MOK-u, co niosło zagrożenie wypadku. Z inwestycji zadowoleni będą także kierowcy, którzy płynniej dojadą do MOK i odwiozą dzieci do szkoły.

• Komunikat w sprawie konkursów przedmiotowych

27.10.2020 10:25

Zgodnie z § 1a Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 sierpnia 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 1389 z późn.zm.) wstrzymuje się do odwołania organizację konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021. Nowy termin przekazywania przez Dyrektora szkoły listy zakwalifikowanych uczniów do etapu II oraz terminarz eliminacji etapu II i etapu III zostanie opublikowany po 9 listopada 2020 r. na stronie www.kuratorium.lublin.pl

• Zdalne nauczanie w klasach 4-8

24.10.2020 13:18

W związku z podjęciem decyzji przez władze państwowe o nauczaniu zdalnym klas IV – VIII informuję, że od dnia 26-10-2020r. do dnia 08-11-2020 r. wymienione klasy będą pracować w systemie zdalnym. Przedszkole i klasy I - III będą pracowały tak jak dotychczas. Stołówka szkolna oraz świetlica nadal będą funkcjonowały w trybie dotychczasowym. Lekcje zdalne będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym planem zajęć. Większość zajęć będzie odbywać się on-line programem wcześniej stosowanym, tj. Wabbit. Będziemy też korzystać z dziennika elektronicznego. Proszę w miarę możliwości zapewnić swoim dzieciom sprzęt komputerowy i łącze internetowe. W przypadku braku urządzeń komputerowych proszę o zgłaszanie się do dyrekcji szkoły. W chwili obecnej będziemy zaspokajać braki sprzętowe u rodzin mających dwoje i więcej dzieci uczących się w klasach IV - VIII. W przypadku zaspokojenia potrzeb  wymienionych rodzin postaramy się udostępnić urządzenia pozostałym potrzebującym. Wierzę, że wspólnie uda nam się przebrnąć ten trudny dla wszystkich okres. O jakichkolwiek zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

DYREKTOR

Z.IWANOWSKI