• Wycieczka do Białegostoku

• 01.06.2022 21:30
      •

W dniu 27.05.2022r. grupa 6 latków z przedszkola „Nadbużańskie  Skrzaty” udała się na wycieczkę do Białegostoku.  Wstaliśmy bardzo wcześnie, aby zdążyć na godz. 9:00 do Teatru Lalek na spektakl „Czerwony Kapturek”, po spektaklu zwiedzaliśmy piwnicę lalek, gdzie mogliśmy dokładnie przyjrzeć się jak wyglądają lalki teatralne. Kapryśna pogoda nie przeszkodziła nam w zwiedzeniu Pałacu Branickich oraz malowniczych ogrodów, z których spacerkiem udaliśmy się do ZOO. Po smacznym obiedzie udaliśmy się do „Muzeum Dziejów Ziemi” – gdzie mieliśmy możliwość wymiany informacji na jeden z naszych ulubionych tematów dotyczący życia dinozaurów na ziemi.  W drodze powrotnej mieliśmy wiele sił na rozwiązywanie zagadek, śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek  i wspólną wymianę wrażeń z udanej wycieczki.

A. Kulicka