• Rodzinne portrety sześciolatków

• 30.05.2020 13:07
        • Sześciolatki z grupy Wiewióreczek, Julka Leonienko, Amelka Beniuk, Michał Jakuszko, Antoś Daniluk oraz Antoś Wawryszuk,  bardzo sumiennie pracują i tworzą niezwykłe prace. Tym razem dzieci przygotowały piękne portrety swoich ukochanych mam, rodziców oraz całych rodzin.

KK

• Ulubiony bohater

• 11.05.2020 18:07
        • Przedszkolaki z grupy Wiewióreczek- Amelka Beniuk, Michał Jakuszko, Antoś Danieluk oraz Antoś Wawryszuk postanowili uczcić Ogólnopolski Tydzień Bibliotek i namalowali piękne prace prezentujące ulubionych bohaterów z bajek. Bez wątpienia prace te trafiłyby na wystawę w naszej szkolnej biblioteceJ Serdeczne życzenia z okazji Dnia Bibliotek składamy p. Ani, która pracuje w naszej bibliotece, do której na pewno się wybierzemy po powrocie do przedszkola i szkoły.

KK

• Dbamy o naszą planetę

• 26.04.2020 10:55
        • Jak ważna jest troska o naszą planetę, wiedzą wszystkie nasze przedszkolaki, które potrafią już znakomicie segregować śmieci. Dzieciaki doskonale zdają sobie także sprawę, że należy oszczędzać wodę i prąd.

Ostatni tydzień minął pod hasłem „Dbamy o naszą planetę” i Amelka oraz Antoś z grupy Wiewióreczek przygotowali piękne obrazki zachęcające do odpowiedniej segregacji odpadów.  Wszyscy troszczmy się o naszą Ziemię!!!!

• W dawnych czasach....

• 19.02.2020 21:20
        • Co znaczą tajemnicze nazwy tyranozaur i diplotok? Co jadły dinozaury, gdzie mieszkały i jak to się stało, że wyginęły? Tego wszystkiego dowiadują się w tym tygodniu 6-latki, poznając uroki i trudy życia w dawnych czasach. Zgodnie z zasadą Konfucjusza: "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż, a zapamiętam" dzieci pod okiem wychowawczyni pani I. Białowąs wykonały miniaturowy świat dinozaurów i przeprowadziły doświadczenie obrazujące erupcję wulkanu, które (jak się można było spodziewać) wywołało wiele pozytywnych emocji. Teraz śmiało mogą sami opowiadać innym o tajemnicach zamierzchłych czasów.

D. Wójcik

• Walentynkowe zabawy w grupie Wiewióreczek i Krasnali

• 19.02.2020 20:40
        • Wiele zabawy i radości sprawiły trzylatkom oraz ich starszym koleżankom i kolegom zabawy zorganizowane z okazji Walentynek. Przedszkolaki bawiły się w tym dniu jednak nie tylko pod hasłem miłości, ale przede wszystkim życzliwości i szacunku wobec każdego człowieka.

Dzieci wzięły udział w konkursach tanecznych – oczywiście w rytmie piosenek o miłości. Wykonały też piękne walentynki dla swoich rodziców, które ozdabiały z ogromnym zaangażowaniem. Wszyscy uczestnicy walentynkowej zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz lizaki.

Maluchy przygotowały także niespodziankę pani dyrektor Edycie Krzemińskiej – własnoręcznie przyozdobione serce. Wyjście do szkoły, gdzie osobiście wręczyły p. dyrektor swoją walentynkę,  stanowiło dla przedszkolaków ogromną atrakcję, trzylatki po raz pierwszy wybrały się tam bowiem z wizytą.

Walentynkowe atrakcje przygotowały wychowawczynie grup Kamila Korneluk oraz Katarzyna Nowacka.