• Dzień Patrona

   • 12.06.2024 11:03
   • 7 czerwca 2024 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona. Z tej okazji odbył się uroczysty apel poświęcony św. Królowej Jadwidze, który przygotowali uczniowie klasy 7a pod opieką wychowawczyni pani Anny Puczki.
   • Młodzi artyści, w wyjątkowej scenerii, przygotowanej przez panią Edytę Drobysz, przedstawili najważniejsze wydarzenia z życia świętej, które miały wpływ na losy naszego państwa. Teraźniejszość przeplatała się z przeszłością, a muzycznie czas umilił nam występ chóru Corda Vox pod opieką pana Tomasza Jezuita. W czasie uroczystości delegacja uczniów z klasy siódmej złożyła kwiaty przed pomnikiem naszej patronki. Ponadto zostały wręczone uczniom nagrody oraz dyplomy za konkursy przedmiotowe, które odbyły się w naszej szkole.

              Po części oficjalnej rozpoczął się Festiwal Piosenki Dziecięcej pod hasłem „Śpiewać każdy może…”, w czasie którego swoje zdolności muzyczne zaprezentowało 22 uczestników, przygotowanych przez pana Tomasza Jezuita. W czasie koncertu uczniowie mogli pomalować twarze, popuszczać bańki, a także spróbować pysznego popcornu, przygotowanego przez samorząd uczniowski.

              Wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie należą się wielkie wyrazy uznania i podziękowania.

     

   • Wróć do listy artykułów