• 21.01.2024
        • Pszczółki świętują urodziny Kubusia Puchatka

• 18 stycznia na całym świecie obchodzone są urodziny niezwykle popularnego i lubianego przez dzieci Kubusia Puchatka. Czterolatki z grupy Pszczółek także świętowały urodziny Kubusia uczestnicząc w nietypowym spacerze po stumilowym lesie, w który zamieniła się ich sala.
          Na Pszczółki czekało 6 garnuszków z miodem, w których kryły się różne zadania – dzieci dopasowywały obrazki,  kolorowały czy też tańczyły razem z Kubusiem, z którym odnajdywały zagadki poruszając się po pozostawionych śladach.
          Maluchom bardzo podobało się poszukiwanie garnuszków, ale także wiele radości sprawiło podjadanie miodku i przygotowywanie masek.
          Na zakończenie tej wesołej przygody z Kubusiem Puchatkiem Pszczółki otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodką niespodziankę.

Kamila Korneluk